Gdzie w Polsce można kupić produkty firmy Swanson?

Amerykańska firma Swanson Health Products już od kilkudziesięciu lat zaopatruje swoich klientów w różne suplementy diety. Również można dostać je w Polsce. Gdzie są one dostępne?

Swanson – szeroki katalog suplementów diety

Jednym z głównych wyróżników firmy Swanson jest bardzo szeroki katalog suplementów diety, które przeznaczone są na różne dolegliwości.

Firma ta słynie z suplementów zawierających starannie wyselekcjonowane, pojedyncze składniki aktywne, na przykład witaminy, minerały, wyciągi z roślin, oleje roślinne. Także dostarcza suplementy złożone, które zawierają kompleksy składników aktywnych. Są to również specyfiki zawierające rzadkie składniki, które pochodzą z odległych zakątków świata, w tym z Azji, Ameryki Południowej.

Produkty firmy Swanson dostępne na polskim rynku

Przez długi czas z produktów firmy Swanson (patrz tutaj) mogli korzystać jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Teraz jednak firma prowadzi także sprzedaż w różnych krajach świata, w tym między innymi w Polsce.

Różne produkty firmy Swanson można zakupić między innymi:
– w aptekach
– w zielarniach
– w drogeriach
– w sklepach internetowych

Najszersza gama suplementów diety prezentowanej firmy jest dostępna w sieci – można tam dostać praktycznie wszystkie pozycje z jej rozbudowanego katalogu.

Podsumowując, oferowane przez amerykańskiego producenta suplementy diety są również dostępne w Polsce w pełnej gamie wariantów do wyboru.