Venoforton – siła ziołolecznictwa

Venofortom firmy Leki Natury
Venoforton firmy Leki Natury

Venoforton to roślinny lek stosowany w różnego rodzaju schorzeniach. Ziołolecznictwo z użyciem leku Venoforton można stosować w takich przypadkach jak objawy niewydolności żylnej – żylaki, obrzęki i uczucie ciężkości nóg. Można stosować go również przy problemach z krążeniem. Łagodzi objawy takie jak zawroty głowy, szumy uszne, osłabienie pamięci czy zmniejszona koncentracja.

Venoforton jest lekiem całkowicie naturalnym w postaci doustnego płynu ziołowego. W składzie znajduję się wyciąg z owoców kasztanowca, nalewka z miłorzębu, nalewka z kwiatostanu głogu, wyciąg z ziela jemioły, nalewka z ziela arniki.

Venoforton jest lekiem pochodzenia naturalnego, który jest znany i ceniony w ziołolecznictwie. Jego skuteczność potwierdzają liczne pozytywne komentarze zadowolonych konsumentów. Poprawia przepływ krwi, zwiększa odporność naczyń krwionośnych i zapobiega żylakom. Daje uczucie lekkich nóg. Dodatkowo pomaga przy niestrawności spowodowanej problemami z wątrobą czy żołądkiem.

Venaforton zawiera etanol, dlatego nie zaleca się stosowania go u dzieci oraz kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Ziołowy Venaforton należy stosować około 30 minut przed posiłkiem. Wspomaga on trawienie, łagodzi dolegliwości żołądkowe. Jest to skuteczny lek przy problemach z krążeniem lub niewydolnością żylną.